MIXER PIONEER DJM-A9

Pioneer DJ DJM-A9 – Nowa Era Profesjonalnych Mikserów DJ

Zapewniający zdumiewająco klarowną jakość dźwięku, DJM-A9 to mikser, który podnosi poprzeczkę w świecie klubowej muzyki. Wykorzystując zaawansowane technologie znane z modelu DJM-900NXS2, ten mikser dostarcza unikalne doświadczenia dźwiękowe.

Jakość Dźwięku na Najwyższym Poziomie: DJM-A9 oferuje nową generację dźwięku klubowego, wynikającą z rozbudowanego rozwoju istniejących technologii i nowoczesnych komponentów. Kryształowo czysty dźwięk sekcji wejściowej i wyjściowej dostarcza wysoką rozdzielczość dzięki przetwornikom 32-bit A/D i D/A.

 400,00  Netto dziennie

Cennik dzienny :DJM A9
400,00 / dni
Data i czas odbioru
Data i czas zwrotu
Ilość

Pioneer DJ DJM-A9 – Nowa Era Profesjonalnych Mikserów DJ

Zapewniający zdumiewająco klarowną jakość dźwięku, DJM-A9 to mikser, który podnosi poprzeczkę w świecie klubowej muzyki. Wykorzystując zaawansowane technologie znane z modelu DJM-900NXS2, ten mikser dostarcza unikalne doświadczenia dźwiękowe.

Jakość Dźwięku na Najwyższym Poziomie: DJM-A9 oferuje nową generację dźwięku klubowego, wynikającą z rozbudowanego rozwoju istniejących technologii i nowoczesnych komponentów. Krystalicznie czysty dźwięk sekcji wejściowej i wyjściowej dostarcza wysoką rozdzielczość dzięki przetwornikom 32-bit A/D i D/A.

Intuicyjne Miksowanie i Scratchowanie: Znany układ konsoli DJM został uzupełniony o nowe kontrolki i komponenty, umożliwiające precyzyjne miksowanie i instynktowne scratchowanie. Zwiększone odstępy między kontrolkami EQ zapewniają swobodę ruchów, a jasne diody LED ułatwiają monitorowanie poziomów.

Innowacyjne Efekty Dźwiękowe: Premiera funkcji Center Lock w Sound Color FX umożliwia regulację efektu bez przypadkowego przejścia do przeciwnego parametru. Beat FX, z nowym wyświetlaczem kolorów, został znacząco ulepszony, oferując 14 efektów, w tym trzy nowe: Mobius, Triplet Filter i Triplet Roll.

Udoskonalony Sekcja Mikrofonu: Zmiany w sekcji mikrofonowej, z phantom power dla kondensatorowych mikrofonów, otwierają nowe możliwości kreatywności. Trzy nowe efekty mikrofonowe, w tym Echo i Megaphone, pozwalają na eksperymentowanie z dźwiękiem.

Rozszerzone Połączenia: Mikser umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch komputerów za pomocą portów USB Type-B i USB Type-C. Bluetooth2 pozwala na bezprzewodowe przesyłanie utworów z urządzeń takich jak smartfony. Funkcja multi I/O umożliwia korzystanie z efektów zewnętrznych.

Dwa Niezależne Wyjścia Słuchawkowe i Booth EQ: DJM-A9 posiada dwa gniazda słuchawkowe z oddzielnymi przyciskami cue, regulacją głośności i balansem, umożliwiając dwóm DJ-om jednoczesne monitorowanie kanałów. Dwupasmowy booth EQ pozwala na dopasowanie dźwięku do parkietu.

Wsparcie dla Aplikacji Stagehand i Funkcji Sound Check: Kompatybilny z aplikacją Stagehand, DJM-A9 umożliwia zdalne zarządzanie mikserem. Wsparcie dla rekordbox i Serato DJ Pro dodatkowo otwiera możliwość korzystania z różnych oprogramowań DJ. Dzięki aplikacji DJM-REC, nagranie i udostępnianie setów staje się łatwe.

Wypożycz DJM-A9, aby zrewolucjonizować swoje DJ-skie doświadczenie. Jakość dźwięku i innowacyjne funkcje sprawią, że Twój set będzie niezapomniany.

W zestawie kabel zasilający i kable sygnałowe.

Dane i pełna specyfikacja na stronie producenta:
DJM-A9 – 4-channel professional DJ mixer (black) (pioneerdj.com)

Waga20 kg
Shopping Cart
Scroll to Top