DJ MIKSER PIONEER DJM450

DJM450 – Kompletny mikser dla DJ-ów. Gładkie krzywe EQ, Magvel crossfader, profesjonalne FX, i wysoka jakość dźwięku. Idealny dla nowoczesnych miksów. W zestawie licencje na rekordbox dj i rekordbox DVS, oferujące jeszcze więcej możliwości. Kompaktowy design, złącza XLR i pozłacane RCA, zapewniają niezawodność na każdym evencie.

,

 99,99  Netto dziennie

Cennik dzienny :MIKSER PIONEER DJM 450
99,99 / dni
Data i czas odbioru
Data i czas zwrotu
Ilość

MIKSER PIONEER DJM450

Miksowanie w DJM-450 jest bezproblemowe dzięki gładkim krzywym na EQ i tłumikom kanałowym. Magvel crossfader, dziedziczony z DJM-900NXS2 daje dokładną odpowiedź i zapewnia atmosferę podczas skomplikowanych technik zarysowania. Dźwięk Colour FX Beat FX z kontrolą parametrów pochodzić również z naszego flagowego miksera, dzięki czemu można dodawać profesjonalnej twórczości do miksów. Ciepłe, wysokiej jakości dźwięk z analogowych i cyfrowych źródeł dźwięku przychodzi dzięki procesorowi sygnałów 64-bitowym, który wykorzystuje technologię roztrząsania i wbudowanej karty dźwiękowej oznacza, że ​​można podłączyć DJM-450 do komputera PC / Mac za pomocą kalal USB i korzystać z dołączonej aplikacji DVS rekordbox aby kontrolować swoje nagrania cyfrowe z gramofonów i płyt winylowych dedykowanego sterowania (patrz poniżej więcej informacji).

DJM-450 będzie dostępny od listopada 2016.

KLUCZOWE FUNKCJE DJM-450

1. Profesjonalny układ

Miksowanie w DJM450 jest instynktowne dzięki projektowaniu układu, który dziedziczy cechy z profesjonalnego miksera DJM-900NXS2.

2. Gładkie korektory, tłumiki kanałowe i Magvel crossfader

Dokładne, płynne miksy są bardzo proste przy użyciu korektora i tłumików kanałowych, którego cechą krzywych są równoważne z tymi, na DJM-900NXS2. Krzywe EQ daje precyzję wysokich, średnich i niskich tonów, a funkcja Izolator oznacza, że ​​można całkowicie wyeliminować każdy zespół EQ po przekręceniu pokrętła do oporu w lewo. Krzywe fadera kanału daje dokładność w długich, gładkich miksach a crossfader Magvel – także pochodzi z DJM-900NXS2. Dokładne i gładkie, jest trwały przez ponad 10 milionów ruchów.

3. Profesjonalne FX ze szczegółową kontrolą

Dodaj profesjonalny FX do miksów z wykorzystaniem pakietu filtra odziedziczonego z DJM-900NXS2 wraz z dźwiękiem Colour FX, Beat FX i Send / Return.

– Dźwięk Colour FX – Wystarczy obrócić pokrętło, aby zastosować Dub Echo, Sweep, hałas i filtr

– Beat FX – Dodaj Delay, Echo, spiralne, Reverb, Trans, Flanger, skoku i obrotu w synchronizacji z BPM

– Send / Return – Pozwal połączyć aplikacje w telefonie komórkowym za pomocą kabla USB i używać ich razem z wewnętrznym FX DJM-450. Wybierz preferowany typ zwrotny z AUX lub Wstaw, aby utworzyć żądany dźwięk.

4. Dołączone licencje dla DJ rekordbox i DVS rekordbox

DJM450 jest wyposażony w wolny klucz licencyjny dla profesjonalnych aplikacji dj rekordbox dj i rekordbox DVS, dzięki czemu można odtwarzać utwory cyfrowe z komputera / Mac wykorzystujących gramofony i płyty winylowe sterowania (dostępny osobno). wbudowana karta dźwiękowa miksera oznacza, że ​​można podłączyć do komputera za pomocą pojedynczego kabla USB.

Jak korzystać z rekordbox dj i rekordbox DVS:

Kup RB-VS1-K Control Vinyl z Pioneer DJ od autoryzowanych sprzedawców lub bezpośrednio z naszej strony internetowej (tylko w niektórych krajach). Odwiedź rekordbox.com, aby pobrać najnowszą wersję programu rekordbox za darmo i wprowadzić klucze licencyjne dla rekordbox DJ i DVS.

5. Wysoka jakość dźwięku

Czy grasz z analogowych lub cyfrowych źródeł dźwięku, dźwięk jest ciepły, wysokiej jakości i jest tworzony przez procesor 64-bitowy, cyfrowy sygnał z wykorzystaniem technologii symulowania.

6. Inne funkcje

– Terminal XLR – wysokiej jakości wyjście audio

– Dwa wyjścia słuchawkowe – ¼ cala stereo jack 3,5 mm mini jack

– Terminal sygnał GND – łatwo dołączyć przewody uziemiające z gramofonów analogowych

– Pozłacany RCA – Rewelacyjna jakość dźwięku wszystkich połączeń

– Samodzielna Sekcja Mic – Użyj mikrofonu oraz wejście AUX w tym samym czasie

 DJM450 SPECYFIKACJA

 • Kanały: 2 kanały audio, 1 kanał mikrofonowy, 1 kanał AUX
 • Wejścia: 3 x liniowe (RCA), 2 x PHONO (RCA),1 x MIC (1/4″ TRS × 1)
 • Wyjścia 2 x WYJŚCIE MASTER (1 x XLR,1 x RCA)
 • 2 x WYJŚCIE SŁUCHAWKOWE (1/4” STEREO PHONE JACK, 3.5mm STEREO MINI JACK)
 • Pozostałe Wejścia/Wyjścia: 1 x USB (B),1 x USB (A)
 • Częstotliwość próbkowania: 48 kHz
 • Przetwornik D/A: 24-bit
 • Przetwornik A/D: 24-bit
 • Zakres częstotliwości: 20 Hz~20 kHz (LINE)
 • Zniekształcenia: 0.005 % (LINE-MASTER1)
 • Stosunek S/N: 94 dB (LINE)
 • Pobór mocy: DC12V 1.7A
 • Wymiary: 230 mm (W) x 108 mm (H) x 320 mm (D)
 • Waga :3.2 kg

W zestawie kable sygnałowe i zasilające.

Waga3,3 kg
Shopping Cart
Scroll to Top